Sikur të mos mjaftonin temperaturat e larta në mes të gushtit, duhen edhe disa foto të nxehta të artistes!

Edhe nga largë këngëtarja ndez rrjetin duke postuar foto në faqen e saj zyrtare ne Instagram, ku përveç panoramës rrethuese, sigurisht që sytë të shkojnë direkt tek Elvana.

Advertisement

Ajo është shfaqur e veshur me një fustan ngjyrë rozë, të hapur në pjesën e gjoksit, që nxjerr në pah hiret e saj. Një palë atlete të bardha dhe syzet plot stil që gjithmonë e kanë karakterizuar./radionrg.al/Hot

Këngëtarja është parë duke postuar foto në vende të ndryshme, herë në studio e herë në plazhë, duke mos na lënë të kuptojmë nesë ka shkuar për të pushuar apo për të punuar, por ajo duket në formë të shkëlqyer, ashtu siç mund ta shikoni edhe më poshtë.