“Eh sa me fat jemi ne të 21 Marsit”, Përveç Verës edhe Ermal Mamaqi feston ditëlindjen (Video)

Jo vetëm për Vera Grabockën, por edhe për Ermal Mamaqin, sot është një ditë e gëzueshme, pasi moderatori ka ditëlindjen dhe mbush 36-vjeç.

E si për të festuar këtë ditë, por edhe për të uruar kolegen e tij, ai poston në Instagram një urim për të dy: “Jo rastësisht njerzit janë aty ku janë…Eh sa me fat jemi ne të 21Marsit.? Happy Birthday @veragrabocka”, shkruan moderatori krahas videos ku në sfond dëgjohet melodia e njohur e këngës së ditëlindjes.

Advertisement

 Eh, çfarë ditë festive kjo e sotmja…