Këtë të martë blogerja e famshme e “Blonde Salad” dhe reperi kanë sjellë në jetë një vogëlush të quajtur Leone.

March 19th 2018: our Leoncino was born ?

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 Lajmin e bëri të ditur vetë Chiara Ferragni përmes një postimi në Instagram ditën e djeshme, por vetëm pak orë më parë ndau me ne emocionet e forta që çifti përjetoi në ato momente.

Advertisement

“Këto ishin lot gëzimi. Ky ishte momenti kur pamë Leo-n që erdhi në jetë. Nuk jam ndjerë ndonjëherë kështu më parë. Ishte një shtatzëni e gjatë dhe isha e raskapitur, por eksperienca me dashurinë time që më qëndronte pranë, ishte motivimi më i mirë. Ishte njësoj si nëpë filma. Qaj kur shikoj këtë foto sepse ka një domethënie të madhe për mua. Të duam shumë Leoncino i vogël”, shkruan plot emocione Chiara.