Dua Lipa sapo ka mbyllur shfaqjet e saj nëpër botë dhe sigurisht që më në fund ka gjetur pak kohë të relaksohet.

Në faqen e saj në Instagram, ajo sapo ka postuar një foto duke përqafuar të dashurin e saj të ri, Paul Klein, mbi një jaht dhe nga vendodhja mbi foto, ajo lë të kuptojmë se Capri i italisë, është vendi që këngëtarja me origjinë shqiptare ka zgjedhur të pushojë./radionrg.al/

Advertisement

“Më puth, jam Italiane”, shkruan Dua Lipa nën foto dhe të gjithë atyre që mund t’u duket i çuditshëm ky shënim, u themi se është thjeshtë një shprehje tipike italiane.

Baciami sono italiana

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on