Dhe pse ka publikuar linjën kozmetike, RiRi nuk e ka problem të shfaqet pa “make up” (Video)

NEW YORK, NY - FEBRUARY 12: Rihanna attends the FENTY PUMA by Rihanna AW16 Collection during Fall 2016 New York Fashion Week at 23 Wall Street on February 12, 2016 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for FENTY PUMA)

Dhe pse produktet kozmetike janë kryefjala e jetës së saj, pas publikimit të linjës “Fenty Beauty”, RiRi nuk e ka problem të shfaqet dhe pa make up.

Këtë e ka treguar nëpvrmjet një videoje të postuar në Instastory teksa është shfaqur “ujë dhe sapun”. Në fund të fundit ajo mund të dali si të dojë, pasi si me make up dhe pa të, Rihanna duket yll.

Advertisement