Dasma po afron, por Meghan nuk do të shoqërohet nga i ati drejt altarit sepse…

Tanimë të gjithë e dinë marrëdhënien e acaruar të Meghan Markle me të vëllain, i cili para pak kohësh e sulmoi publikisht atë nëpërmjet një letre.

Për këtë arsye ai nuk u ftua në damsën e së motrës. Por u zbulua se edhe babai i Markle nuk do ta shoqërojë të bijën në alatar. Pavarësisht marrëdhënieve të tyre aspak të mira, Thomas nuk do të jetë për një tjetër arsye.

Advertisement

Ai ndihet shumë keq që nuk do ta shoqërojë Meghan drejt altarit pasi pësoi një goditje në zemër 7 ditë më parë, kur vëllai i Meghan i shkroi një letër princit Harry, ku i kërkonte atij të mos martohej me aktoren.

Marie Claire shkruan se Meghan dhe Princi Harry janë shumë të shqetësuar për Thomas dhe po i ofrojnë kujdes të veçantë gjatë këtyre ditëve në mënyrë që ai të rikuperojë.

Por nëse nuk do të jetë babai ai që do ta shoqërojë Meghan në altar, kush do ta bëjë?

Kjo mbetet për t’u parë në 19 maj.