Tag: Meghan Markle

Pas lindjes të së bijës, babai i Meghan Markle flet nipin...

Marrëdhënia e nderë mes Dukeshës Meghan Markle dhe babait të saj Thomas Markle ka bërë që ky i fundit të shpallet i padëshiruar nga...

Meghan Markle kërkoi një lindje private, por ja çfarë ka vendosur...

Meghan Markle dhe Princ Harry pritet të bëhen prindër për herë të parë në vetëm pak ditë dhe të gjithë janë duke pritur me...

Moderatorja e njohur në mbrojtje të Meghan Markle: Po trajtohet keq...

Oprah Winfrey, një nga producentet dhe moderatoret më të njohura ka vendosur së fundmi të dalë në mbrojtje të Meghan Markle, duke folur mbi...

Meghan hap sërish probleme në familjen mbretërore: Pushon nga puna të...

Meghan Markle pritet që të sjellë shumë shpejt në jetë fëmijën e saj të parë më Princ Harry. Për këtë arsye ata kanë vendosur të...

Meghan Markle “shitet” nga motra e saj për miliona dollarë

Tanimë prej disa kohësh dihen mardhëniet aspak të mira mes Meghan Markle dhe familjes së saj. Të shpeshta janë edhe deklaratat nga motra apo babi...

Princ Harry nuk është i njëjti: Meghan ka influencuar shumë tek...

Princi Harry, pas martesës, “ka ndryshuar shumë”. Lady Colin Campbell e cili, në një dokumentar të fundit mbi Channel 5, foli për transformimin e...

Meghan Markle pjesë e listës së ”Vogue” të të veshurave më...

Ajo është fermra më e diskutuar e këtij viti dhe Meghan Markle vazhdon të mbretërojë fuqishëm duke qenë pjesë e listës së 10 femrave...

Pavarësisht thashethemeve për tensione, Kate dhe Meghan shfaqen të lumtura në...

Ashtu si çdo vit mbretëresha Elizabeth ka hapur dyert e pallatit mbretëror për të pritur të gjithë anëtarët e familjes për festën përpara Krishtlindjes....
Advertisement

Recent Posts

Advertisement