Këngëtarja shqiptare Rita Ora, ka qenë e ftuar në një nga emisionet më të ndjekura siç është ai i Jimmy Fallon.

Këngëtarja shoqërohej nga Liam Payne, me të cilin solli së fundmi duetin “For You”, që është edhe kolona zanore e filmit “Fifty Shades Freed”. Dy këngëtarët interpretuan live hitin e tyre “For You”, dhe duket se emocionet e këngës i kanë përfshirë duke bërë që ata të afrohen shumë me njëri-tjetrin, duke krijuar kështu përshtypjen sikur donin të putheshin, gjë që në fakt nuk ndodhi.

Advertisement

Këngëtarja shqiptare e cila po korr sukses të jashtëzakonshëm u shfaq mjaft elegante, e veshur me një kostum me ngjyra jëshile dhe të bardhë.

 

@liampayne & I performing #ForYou on @fallontonight!!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on