Çfarë po ndodh me RiRi-n? Vazhdojnë kritikat për peshën e saj (Foto)

U bë kohë që këngëtarja e famshme, Rihanna, herë pas here shfaqet në publik me disa kilogramë të shtuar.

Ajo vetë është shprehur se shtimi në peshë në peshë është si pasojë e një problemi që ka në tretje, megjithatë fansat nuk po e pëlqejnë më këngëtaren në këtë formë fizike. E njëjta gjë ndodhi edhe me paraqitjen e fundit që pati në “Coachella” ku ajo që binte në sy nuk ishte vetëm shëndeti i tepërt i RiRi-t, por edhe veshja e saj, të cilën fansat e cilësuan si “të shëmtuar”.

Advertisement

Megjithatë, duket se Rihanna ndjehet mjaft mirë me veten dhe nuk ka ndërmend të ndryshojë për asnjë, kështu që bëni mirë të mësoheni.