Eugent Bushpepa: Shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë

Eguent Bushpepa e gjeti parteneren e tij, Andia Çakshiri në lokalin ku ai këndonte.

Dhe që nga ajo ditë kanë kaluar plot 7 vite dhe ata vazhdojnë të jenë bashkë dhe të lumtur krah njëri-tjetrit. Mesa duket tani ka ardhur momenti që çifti ta konsolidojë lidhjen më tej.

Advertisement

Eugent Bushpepa ka qenë i ftuar në emisionin “Siluete” me moderatoren Gerta Gixhari. Ai ka folur për karrierën e tij por edhe për bashkëjetesën prej dy vitesh.

Këngëtari që do na përfaqësojë në Eurovizion, na kanë bërë të aludojmë se ai do të bëhet së shpejti baba. I pyetur nga Gerta për marrëdhënien dhe për planet e ardhshme ai ka thënë: “Nuk kemi vënë limite, planet ekzistojnë shpresoj shumë shpejt të kemi një fëmijë”.