Një romancë e re në horizont apo thjesht flirtim?

Kendall Jenner njihet për lidhjet e saj me emrat më të dëgjuar të muzikës. Modelja la pasur marrëdhënie me Harry Styles, A$AP Rocky dhe së fundmi me Diplo-n?

Advertisement

Sipas The Sun, Kendall dhe Diplo ishin parë shumë afër njëri-tjetrit duke flirtuar gjatë gjithë mbrëmjes si dhe rrinin të përqafuar në festivalin e Coachella-s të premten e kaluar.

Madje vetë DJ postoi një foto në Instagram ku shfaqej modelja, edhe pse nuk ishte në krahët e tij.

Me and Kendall just chillin out at a party

A post shared by diplo (@diplo) on

 Si mendoni, a do shkonin Kendall dhe Diplo si çift?

My stock is rising now thanks ?@lofficielparis

A post shared by diplo (@diplo) on