Çfarë ndjesie! Ledri feston 32-vjetorin mes dhjetra fansave (Video)

Reperi jonë i preferuar mbush sot 32 vjeç.

Përveç festës në familje, urimeve të shumta nga kolegët, miqtë dhe gjithë adhuruesit e muzikës së tij, dhjetra fansa e surprizuan atë në mënyrën më të bukur.

Këtë ai e tregoi përmes disa postimeve në Instagram dhe Insta Stories, reperi ka ndarë disa momente nga surpriza e realizuar nga fansat e vegjël.

what a feeling 🎂

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Duhet të jetë një ndjesi e veçantë, vërtet…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.