Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dua Lipa, së fundmi ka publikuar këngën e saj të fundit “IDGAF”, e cila po pëlqehet shumë nga publiku.

Këtë herë 22-vjeçarja postoi Instagram një foto së bashku me Ariana Granden, të shoqëruar me filtrin e një ëngjëlli.  Çfarë mund t’i ketë bërë bashkë dy yjet e muzikës pop? Mos ndoshta midis tyre mund të ketë një bashkëpunim së shpejti?

Advertisement

Ne po mendojmë pozitivisht dhe po presim një këngë të re.

?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on