HOROSKOPI | 19 Nëntor 2015

Dashi: Keni nevojë për pak pushim, jeni nervozë, të tërhequr, konfuzë dhe pak objektivë: rrezikoni të dukeni të përhumbur dhe sipërfaqësorë. Në këtë moment...

Cilat shenja shkojnë perfekt me Demin dhe cilat s’janë edhe aq me fat?

Teorikisht, është shumë e lehtë të dashurohesh me një Dem, pasi është i përkëdheluri i Afërditës (planetit të romancës dhe dashurisë), gjithashtu ka edhe...

HOROSKOPI | 9 Prill 2015

Dashi: Parashikohet një ditë e këndshme me protagonistë sektorët e dëfrimit dhe miqësisë: përbërësit idealë për një kokteil të shkëlqyer. Do të jenë me...

Horoskopi 2018 – Demi

DEMI (21 prill – 21 maj) 2018 është një vit që nis me praninë e zgjatur të një ylli energjetik dhe luftarak, si Urani që...

Horoskopi 2018 – Peshorja

Gjatë 2018-ës mesazhi i Jupiterit është i qartë: do të fuqizohet sektori ekonomik përmes një aktiviteti fitimprurës. Ky projekt do të mbështetet edhe nga...