Camila Cabello nuk i ndahet as në turne Shawn Mendesit

Pas aludimesh të shumta dyshja e këngëtarëve Camila Cabello dhe Shawn Mendes më në fund kanë pranuar që janë në një lidhje.Spekulimet nisën që pas publikimit të këngës “Senorita” ku ata kanë realizuar skena mjaft provokuese me njëri-tjetrin.Tashmë ata nuk ndahen më për asnjë çast. Sipas “E!News”, Camila është duke shoqëruar Shawn në turnet e tij, pasi nuk do të ndahet në asnjë moment nga partneri i saj.

Kënga e tyre “Senorita” erdhi si një bashkëpunim i dytë mes tyre pas këngës së disa viteve më parë “I Know What You Did Last Summer”.

Advertisement

singer-camila-cabello-of-fifth-harmony-performs-with-news-photo-501694154-1564398867

/Opinion/