Modelja shqiptare trondit rrjetin me fotot me bikini, vë në pah linjat perfekte…

Modelja shqiptare Gresa Hoti i ka lënë të gjithë pa fjalë me fotot e fundit në rrjete sociale.

Ajo ka pozuar para kamerës me bikini të zeza, duke vënë në pah linjat perfekte.

Advertisement

Kujtojmë se shqiptarja e Kosovës jeton dhe punon në Itali prej vitesh.