I ‘vuri flakën’ Instagramit! Kylie Jenner pozon topless!

Kylie Jenner konsiderohet si një ikonë mode dhe çdo lëvizje e saj kthehet në trend. Me siguri kështu do bëhet edhe me fotot që ka postuar së fundmi. Ajo ka ndarë disa foto topless për linjën e re të veshjeve.

E veshur vetëm me një palë xhinse, Kylie ka mahnitur me dukjen e saj. Në to, ajo shihet e shtrirë teksa shikon në objektiv dhe me duar fsheh gjoksin e saj.

Advertisement

Por, ajo që njerëzit vunë re, ishte trupi i Kylie-t.

“OMG si u bëre kaq e dobët?; Pra nuk je shtatzënë?; Hot; Verbuese”- kanë shkruar fansat përkrah fotos.