Blogeres shqiptare i vjedhin llogarin e Instagramit! Ka një kërkesë për ju (Foto)

Tashmë jemi mësuar që shpesh personazheve të njohur t’i hack-ojnë llogaritë e rrjeteve sociale.

Të njëjtën eksperiencë të hidhur ka përjetuar dhe blogerja e njohur Armina Mevlani. Ajo i ka lajmëruar të gjithë nëpërmjet një postimi në Instastorie se faqja e saj e blogut është hack-uar.

Advertisement

“Ju lutem mos klikoni asnjë nga mesazhet që do të vijnë prej tij”,- shkruan Mevlani në pritje për të rimarrë sërish faqen e saj.