A e dinit që Rozana ka kushëri këtë ish-banor të Big Brother? (Foto)

Ai u bë i famshëm gjatë Reality Show-t “Big Brother Albania 1” dhe ishte një nga meshkujt më të pëlqyer nga vajzat pasi përfundoi ky edicion.

Po flasim për Pol Babin, ish-banori i BB1, i cili në atë kohë kishte krijuar një lidhje me një tjetër ish-banore, Inën. Por sa nga ju e dinin që Poli është kushëriri i Rozana Radit?

Advertisement

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar një foto me ish-banorin e “Big Brother Albania” dhe krahas fotos ka shkruar: “Me kushëririn tim”.

Aktualisht ai ndodhet jashtë vendit dhe po punon për të zhvilluar karrierën e tij si aktor.