Mbrëmjen e djeshme janë ndarë çmimet Billboard Music Awards në arenën arenën e MGM Grand Las Vegas dhe gjithë eventi rezervoi shumë surpriza.

Kelly Clarckson ishte prezantuesja e mbrëmjes si dhe performoi bashkë me artistë të tjerë si Taylor Swift, Shawn Mendes dhe Janet Jackson.

Advertisement

Si çdo event tashmë, një pjesë e rëndësishme e saj është tapeti i kuq. Çfarë veshën yjet? Hidhini një sy më poshtë.