Këngëtari i NRG Band, Besnik Qaka u martua verën që lamë pas me një dasëm të madhe, e cila tërhoqi mjaft vëmendje nga publiku.

Pas dasmës doli dhe lajmi që këngëtari do të bëhej baba për herë të parë. Së fundmi Besniku na ka habitur pa masë me anë të një postimi në Instagram. Këngëtari shfaqet në një video ku efektivë të forcave speciale e arrestojnë atë.

Advertisement

Për një moment të gjithë menduan se kjo skenë është e vërtetë deri kur dikush dëgjohet në video duke e udhëzuar këngëtarin se si duhet të veprojë. Me sa duket Qaka është duke xhiruar klipin e ri, ku siç kuptohet nuk do të mungojnë edhe skenat aksion.

. . . !

A post shared by Besnik Qaka (NRG Band) (@besnik_qaka) on