Bebe Rexha publikon 2 këngë të reja (Video)

U bë pak kohv që Bebe Rexha kishte rënë në qetësi, duke mos publikuar projekte të reja, por mesa duket pushimeve i erdhi fundi, pasi para disa orësh këngëtarja shqiptare ka publikuar dy këngë të reja.

Ajo ka publikuar këngën me titull “Ferrari” dhe “2 Souls on Fire”. Të dyja këto këngë janë publikuar vetëm me tekste, pa klipe dhe pritet të jenë pjesë e albumit të saj të ri.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.