Këngëtarja me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale, duke ndarë shpesh me fansat momente nga jeta e saj.

Ajo së fundi po qëndron në Kolorado, ku po kalon një kohë të mirë në një resort të rrethuar me dëborë.

Advertisement

Në një prej fotove që postoi në Instastory, Bebe bëri një veprim të pahijshëm. Ajo u fotografua duke prekur ‘zogun’ me dorë dhe në anën tjetër kishte treguar gishtin e mesit, të cilin e kishte vendosur tek gjuha.

E kuptojmë që Bebe ëhteë tepër ekspresive dhe nuk i bëhet shumë vonë, por shpresojmë që ky veprim mos kritikohet nga fansat…