Jonidën e kemi parë shpesh të rezervuar me postimet e saj për jetën private duke shmangur nga sytë e publikut familjarët e saj.

Por kēyë herë, jo vetëm Jonida, por edhe bashkëshorti i saj, skenografi i njohur Albi Çifligu, kanë thyer pak rregullat.

Advertisement

Në llogaritë personale të secilit, nuk gjen pothuaj asnjë foto bashkë. Të dy janë më shumë të fokusuar të ndajnë me publikun momente nga puna dhe nga projektet në të cilat janë pjesëmarrës.

Mbrëmjen e djeshme, çifti kanë qenë bashkë në një event dhe me këtë rast, moderatorja e njohur e ekranit, ka postuar një foto së bashku me Albin, në Instastory. “E dua” – shkruan Jonida.

Ish moderatorja e “Pasdite në Top Chanel” është e martuar me skenaristin e njohur, me të cilin ka edhe një vajzë.