Bebe Rexha këtë vit në Grammy

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe numëron dhjetëra hite.

Këtë vit, Bebe do të jetë pjesë e eventit të madh të ndarjes së çmimeve Grammy dhe lajmin e ka dhënë vetë në rrjetet sociale.

Advertisement

E lumtur, këngëtarja ka njoftuar ndjekësit për pjesëmarrjen jo si e nominuar, por për të prezantuar dhe për të dhënë një çmim të rëndësishëm.

“E emocionuar që do e ndaj këtë natë me bashkëmoshatarët e mi tejet të talentuar këtë vit në Grammys”- shprehet Bebe Rexha.

21257722-7707377-Double_act_She_announced_the_Grammys_nominations_for_2020_alongs-a-8_1574273532034