Billboard Music Awards ka shpallur të nominuarit për çdo kategori, ku Kendrick Lamar, Ed Sheeran dhe Bruno Mars janë në krye të klasifikimeve me 15 nominime BBMA.

Nga ana tjetër, Bebe Rexha me bashkëpunimin me Florida Georgia Line në këngën “Meant To Be” është e para këngëtare shqiptare që përfshihet në listën e nominimeve BBMA.

Advertisement

Menjëherë pas këtij postimi këngëtarja ka marrë dy mesazhe inkurajuese nga Kim Kardashian dhe grimieri shqiptar, Mario Dedivanoviç. “Duke improvizuar me Bebe Rexhën këtë mëngjes [për grimin]”- ka shkruar Mario.

✔ wingin’ it this morning with @beberexha ? @ursulastephen #MakeupByMario

A post shared by MAKEUP BY MARIO (@makeupbymario) on