Modelja, moderatorja, sipërmarrësja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha është zhvendosur prej disa kohësh në Barcelonë të Spanjës ku duket se ka nisur një projekt të ri si aktore.

E kemi parë në kinema me filmin shqiptar ‘Dashuria e Bjeshkëve të Namuna’, ku shfaqet nudo në dush, ndërsa këtë herë po bashkëpunon me një kompani të huaj.

Studioja ku po punon quhet “Belledejour” dhe prezantohet në Instagram si ‘Kryevepra e erotikës’. Ndërkohë Aurela ka publikuar disa pamje në rrjetin e saj social duke u bërë gati për xhirimet që po kryen me studion.

Ende nuk dihet nëse do ketë një rol si aktore apo do jetë figurante e ndonjë filmi, por me siguri do jetë diçka erotike…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.