“12 orë seks”, ish i dashuri i Kim Kardashian: 100 mijë $ i donte për tanga

Ish i dashuri i Kim Kardashian, artisti Ray J me të cilin ajo ka qenë e lidhur në vitet 2005-2007 është rrëfyer për The Sun, duke treguar detaje nga jeta në çift me mbretëreshën e të pasmeve seksi.

Ray J tani ka zbuluar disa sekrete të errëta dhe të pista për ish të dashurën e tij.

Sipas tij Kim shpenzonte asokohe deri në 100 mijë dollarë vetëm për tanga ose G-strings, ndërsa në shtëpi kishte gjithmonë lodra seksi të markës Louis Vuitton.

“Kim dhe unë kemi kaluar këndshëm dhe bënim seks të egër deri në 12 orë. Ajo pëlqente të dukej e bukur edhe gjatë seksit e të mos bëhej me djersë. Ajo ishte e egër, përdorte lodra seksi”, pohoi 37-vjeçari.

Burimi: Gazeta Shqip