Tag: Louis Vuitton

Rihanna së shpejti me markën e saj të veshjeve

Prej pak kohësh këngëtarja nga ishujt Barbados,Rihanna është shkëputur nga muzika për t’iu dedikuar biznesit të të brendshmeve dhe kozmetikës. Lajmi që ka qarkulluar në...

I adhurojmë të gjithë, por e dini çfarë ndodh me fustanet...

Për dizajnerët, Tapeti i Kuq është një ndër momentet e duhur për të promovuar punën e tyre. Në fakt, disa dizajnerë u japin aktorëve,...

Me Gucci e Louis Vuitton, urrejtje ndaj priftit

Një prift rus i “dashuruar” pas luksit, pasi ka bërë shpenzime marramendëse në blerjen e këpucëve dhe çantave të markave “Gucci” dhe “Louis Vuitton”,...

“12 orë seks”, ish i dashuri i Kim Kardashian: 100 mijë...

Ish i dashuri i Kim Kardashian, artisti Ray J me të cilin ajo ka qenë e lidhur në vitet 2005-2007 është rrëfyer për The...

Çfarë kishte të veçantë shfaqja e Louis Vuitton që e bëri...

Pas muajsh pritjeje, më në fund drejtuesi i ri artistik për Louis Vuitton prezantoi koleksionin e tij të parë për meshkuj. Si fillim pasi themeluesi...

Kim ka marrë 150 dhurata për Krishtlindje

Kim Kardashian ja ka kaluar të gjithëve sa i përket dhuratave që ka marrë për Krishtlindje. Bashkëshorti i saj, Kanye West, i ka bërë plot...

Ja çanta më e shtrenjtë e Louis Vuitton

Nëse je në kërkim të një dhurate ekstravagante festash, për të dhënë apo për të marrë, Louis Vuitton mund të të ofrojë pikërisht atë...

Cara Delevingne paska një binjake!

Në botë ka vetëm një Cara Delevingne... por tani është zbuluar edhe një modele që i ngjason shumë.Line Brems, e cila ka sfiluar për...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement