Zbulohet foto e fundit e Avicii-t, ja çfarë po bënte ai disa ditë para vdekjes

Humbja e parakohshme e Dj Avicii-t ishte një lajm tronditës për të gjithë ne.

Avicii kishte vuajtur në të shkuarën nga pankreatiti akut për shkak të konsumimit të lartë të alkoolit. Muzikanti suedez, i cili ndërroi jetë të premten teksa po pushonte në Oman shihet të jetë parë i relaksuar në jaht me miqët e tij, si dhe në dorë mban një pije, e cila dyshohet të ketë qenë alkoolike.

Advertisement

Fotoja më poshtë mendohet se është fotoja e tij e fundit, pasi u bë vetëm disa ditë para vdekjes.