Një ditë në vaskë me Angela Martinin (Video)

Modelja Angela Martini na ka magjepsur me videon që ka postuar ditën e sotme.

Sensuale, ëndërrimtare, provokuese dhe magjike mund të jenë fjalët që do e përshkruanin më së miri Angelan në këtë video.

Advertisement

Me sa duket, modelja është protagonisjta e një projekti me regji të Iva Kozelit, ku nga përshkrimi kuptojmë se gjithsej do të jenë shtatë video me shtatë emra spiritualë në shtatë ditë. E sotmja titullohet “Sage” ku Angela shfaqet e zhytyr në vaskë, muzika e së cilës i jep një efekt dramatik. Thjesht mahnitëse!

7 Soul names . 7 Days . 7 Videos Directed by @ivakozeli

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on