YOU&ME | Xhensila Pere: Si u bë virale videoja “A Të Qaj 5 Minuta?” (Video)

Të gjithëve na është bërë zakon të themi “a të qaj 5 minuta” në përditshmëri,  atë shprehjen e vogëlushes së fiksuar në videon që u bë virale me shpejtësinë e erës… Ndoshta nuk e dinit por Xhensila Pere ka qenë zanafilla e shpërndarjes duke surprizuar kështu dhe vetë nënën e vajzës së vogël për famën që arriti. Por veç kësaj ajo ka pasur edhe një episod shumë të bukur me një goxha djalë, që e rrëfeu për Julkën dhe Arditin në YOU&ME.

Ndiqeni videon pak më poshtë.