Vajza e Kylie Jenner bën 3 muajshe. Shihni sa e bukur duket (Foto)

Ajo është padyshim bebeja më e famshme e momentit…

Po flasim për vogëlushen e Kylie Jenner dhe Travis Scott, të cilën e quajtën Stormi tre muaj më parë kur ajo erdhi në jetë. Stormi, vogëlushja që po përflitet edhe më shumë se prindërit e saj, sot bën 3 muaj. Këtë e zbuloi mami Kylie nëpërmjet një fotoje shumë të ëmbël në rrjetet sociale.

Advertisement