Do të dashuroheni të gjithë me linjën e “Converse” të Miley Cyrus (Foto)

Miley Cyrus e ka nisur karrierën e saj televizive qysh fëmijë, duke u kthyer në një nga personazhet më të pëlqyer të adoleshentëve në atë kohë.

Mesa duket me koleksionin e ri të “Converse” Miley ka zgjedhur të kthehet pas në adoleshencë me stilin e saj fëminor. Së fundmi ka ka publikuar disa foto në Instagram, ku  ka treguar se shumë shpejt del në treg edhe koleksioni i veshjeve të saj nga “Coverse”.

Advertisement

“Koleksioni del në mesnatë” kishte shkruar Miley në një postim këngëtarja dhe aktorja e famshme.