Rita Ora është mësuar tashmë të vjedhë vëmendje në çdo event që shkel…

Të njëjtën gjë bëri dhe mbrëmjen e djeshme në Grammys 2018. Përveç talentit, këtë herë bëri të flitej për të edhe për incidentin që i ndodhi me fustanin. Rita kishte guxuar me një fustan të gjatë, të zi, i cili ishte i çarë në pjesën e përparme.

Advertisement

Teksa 27 vjeçarja po ecte lirshëm, për një moment vendos dorën në pjesën e përparme të fustanit, duke u ndjerë në siklet, pasi sipas mediave të huaja, ajo kishte harruar të vishte të brendshme.