Nata më e madhe muzikore e vitit ishte e destinuar të na sillte disa prej momenteve më për të qeshur dhe nga më të çuditshmet.

Hidhini një sy më poshtë se çfarë ndodhi në Grammy Awards 2018.

Advertisement

Momenti kur Chrissy Teigen dhe John Legend flasin për problemet me urinimin dhe tualetin…

Kur Cardi B nuk e kishte idenë se për çfarë po fliste intervistuesja


Shhht! Blue Ivy i “ndalon” prindërit të duartrokasin

Camila Cabello ndaloi intervistën për të rregulluar gjoksin

Fustani i Joy Villas sjell në tapetin e kuq fustanin “Foshnja në Mitër”