Pritjes së ëmbël po i vjen fundi…

Khloe Kardashian është shfaqur shpesh teksa mban barkun me duar. Në fillim u aludua se 33-vjeçarja do të sillte në jetë një djalë, por burime pranë çiftit pohojnë se ata po përgatisin “baby shower” dhe gjithçka që është porositur ka ngjyrë rozë. Si duket edhe Khloe do të jetë mama e një vajze ashtu si dy motrat e saj, Kim dhe Kylie.

Advertisement

Shpresojmë që lajmet të jenë të vërteta!