“Unë nuk toleroj, kam limitet e mia”, Faton Shoshi flet për lidhjen me Era Istrefin

Këngëtarja Era Istrefi dhe Faton Shoshi, i cili ishte dhe menaxheri i saj i dhanë fund vitin e kaluar lidhjes së tyre disa vjeçare.

Por ndonëse ndarja e tyre krijoi mjaft diskutime, ata u treguan të rezervuar të flasin për këtë çështje. Por i pyetur nga emisioni ‘Jo vetëm modë’, Faton Shoshi ka treguar pak më shumë duke u shprehur se ai nuk toleron dhe ka limitet e tij.

Advertisement

Edhe ?jan me gjemba

A post shared by Faton Shoshi (@fatonshoshi) on

 “Unë nuk toleroj, kam limitet e mia. Mund të toleroj dhe unë deri në një limit, por i kam disa stope. Nuk kemi patur kontratë jetësore, mund të jem mirë, por kur nuk ka energji të mirë, nuk vazhdoj as unë, as ajo. Secili vazhdon punën e vet dhe nuk e marr atë se me një person punoj dhe duhet të jem gjithë jetën e gjatë me të me punë. Unë i dëshiroj sukses Erës, të keqen nuk ia uroj askujt”, është shprehur Faton Shoshi.

One life live It up, cuz you got one life

A post shared by Era Istrefi (@strefie) on