Disa ditë më parë në media u përfol se pas përfundimit të “C’est la Vie”, Marina Vjollca, do të rikthehej sërish në ekran me drejtimin e një reality shoë të ri të quajtur “Ferma”.

Por, fjalët paskan qenë thashetheme, sepse sipas “Class”, patenta ndërkombëtare do të prezantohet nga Alketa Vejsiu. Në këtë sepktakël personazhe të njohur do të jetojnë në ambientet e një ferme dhe do të jetojnë si fermerë.

Paralelisht me këtë format, në Klan do të nisë dhe spektakli për fëmijë “Në kurthin e Piter Pan”, që po ashtu do të prezantohet nga Alketa, në bashkëpunim të ngushtë me Vera Grabockën, siç ndodh prej vitesh.

Advertisement

Po Marinën ku do ta shohim tani?