Kohët e fundit po përflitet se modelja bukuroshe, Bella Hadid, është lidhur me një nga basketbollistët e Los Angeles Lakers, i cili ka qenë ish i dashuri i Kendall Jenner.

Bëhet fjalë për Jordan Clarkson, i cili ka disa javë që po kalon shumë kohë me modelen e njohur 21-vjeçare. Bella i ka bërë publike disa nga lidhjet e saj dashurore që kur u bë e famshme dy vite më parë. Lidhjet më të përfolura të saj kanë qenë ato me këngëtarët The Weeknd dhe Drake.

Advertisement

Tashmë, duket se stafetën e kanë marrë sportistët…