Taylor Swift ka postuar se do të publikojë albumin e saj të gjashtë më 10 nëntor.

Albumi do të titullohet “Reputation” dhe duket që Taylor do të fusë gjithë dramën e jetës së saj të përditshme në këngët e këtij albumi.

Advertisement

Ajo nuk ka qenë prezente nëpër media që nga ndarja me Tom Hiddleston dhe mosmarrëveshjet që i kishte me Kanye West.

Mbetet të shihet se si do të na e sjellë këtë album.

A post shared by Taylor Swift (@taylorswift) on