Tag: YOU&ME

Grida Duma e ftuar në You&Me. Intervista e plotë (VIDEO)

Në një intervistë shumë natyrale me Julkën dhe Arditin në radio ENERGY, Grida Duma ka folur për disa nga temat më aktuale në vendin...

YOU&ME / “A do largoheshit për t’ja lënë postin brezit të...

Deputeti i partisë demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuari i ditës në “You & Me” në NRG Radio me Julka Gramo dhe Ardit Roshin....

10 gjëra që mësuam nga Shpat Deda në YOU & ME...

“Ambël e Thartë” është turi me 10 koncerte në 10 qytete të Shqipërisë me trashëgimi të pasur kulturore zgjedhur nga artisti i veçantë Shpat...

You&Me/ Fifi reagon për herë të parë pas ofendimeve

Në morinë e diss-eve që kanë përfshirë Taynan, Rinën dhe Fifin, si dhe lajmet e shumta nëpër portale lidhur me këto sherre, Ana Lika...

Thjesht “Lorik”! Detaje nga filmi për jetën e ish-kapitenit

Papritur gjatë emisionit You & Me me Jukën dhe Zogën në radion ENERGY, futet në studio një ndër figurat më të dashura për Shqipërinë,...

You&Me/ Isli Islami e thotë troç: Në këto momente do doja...

I ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte moderatori simpatik (me shumë piercing) i...

You&Me/ Aurela Gaçe: Vë bast që le muzikën nëse…

E ftuar sot në emisionin e përditshëm You&Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte këngëtarja Aurela Gaçe, duke dhënë kështu intervistën e saj...

You&Me: Holta Dulaku sqaron si u largua Turjan Hysko nga Vizion...

E ftuar  në emisionin e përditshëm You&Me në NRG Radio, me Julkën dhe Arjonin, ishte Holta Dulaku, producentja e spektakleve më të ndjekura në Shqipëri si...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement