Tag: post malone

Rekord i Drake, merr trofeun e 12-të në Billboard Music Awards

Drake ka thyer rekordin e numrit të çmimeve në Billboard Music Awards duke çuar në shtëpi 12 të tilla; mes trofeve të reperit renditej...

Nga një aksident tek tjetri, reperi e pëson sërish

Në vetëm pak kohë, reperi 23-vjeçar, përfshihet në një tjetër aksident. Post Malone ishte shumë pranë vdekjes teksa pësoi një aksident me avionin e tij...

Reperi i njohur shpëton nga aksidenti ajror, por njerëzit i uruan...

Post Malone fituoi një çmim prestigjioz në ceremoninë e MTV Videos Music Awards. Këngëtari dhe reperi i njohur rrëmbeu çmimin “Kënga e Vitit” dhe pas...

“Psycho” si Post Malone në klipin e ri (Video)

E keni menduar ndonjëherë se si do e kalonin një apokalips Post Malone dhe Ty Dolla $ign? S'ka nevojë pasi dy artistët e kanë treguar...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement