Tag: OPRAH WINFREY

Moderatorja e njohur në mbrojtje të Meghan Markle: Po trajtohet keq...

Oprah Winfrey, një nga producentet dhe moderatoret më të njohura ka vendosur së fundmi të dalë në mbrojtje të Meghan Markle, duke folur mbi...

Oprah Winfrey për Presidente, merr mbështetjen e Lady Gaga-s! Trump: E...

Pas lajmit të përhapur nga CNN se Oprah Winfrey po mendon seriozisht kandidimin përballë Donald Trump në zgjedhje presidenciale të 2020, emra të mëdhenj...

Kur Whoopi ngatërrohet me Oprah

Një kompani bukurie ka gjetur veten në telashe pasi në faqen e saj ka postuar për një tatuazh të ri të Oprah Winfrey, por...

Oprah Winfrey fiton 70 milionë në një ditë

Weight Watchers me siguri është një nga gjërat e preferuara të Oprah Winfrey. Pasi ajo tregoi se do të investonte në kompaninë dietike, të ardhurat...

Divat mblidhen për Harper’s Bazaar

Disa prej emrave më të njohur të Hollywood-it janë mbledhur në numrin e ardhshëm të revistës Harper’s Bazaar, për të cilën janë transformuar duke...

Oprah më e Fuqishmja

Oprah Winfrey është kurorëzuar si Personazhi më i Fuqishëm për 2013-ën. Pas dy vitesh “medaljeje të argjendte” Oprah kryeson klasifikimin 100 Celebritetet më të...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement