Tag: Maluma

Performanca 5 Milion dollarëshe në Billboard Music Awards (VIDEO)

Kjo performancë e Mbretëreshës së Popit me Maluma në Billboard Music Awards, ka kushtuar shumë. Shkak për këtë çmim "të kripur" kanë qenë dhe...

Bashkëpunimi i pazakontë, Madonna dhe Maluma bashkë në një këngë

Madonna pritet që këtë vit të publikojë një album të ri, i cili sipas saj do të jetë i ndikuar nga koha që këngëtarja...

NEW MUSIC / Wisin & Yandel, Maluma – La Luz (Official...

Wisin & Yandel & Maluma - La Luz (Official Video) Wisin y Yandel – Los Campeones del Pueblo “The Big Leagues” All DSPs: http://smarturl.it/LCDP Apple Music: http://smarturl.it/LCDP/applemusic Spotify:...

NEW Music / Maluma, Becky G, Anitta – Mala Mía (Remix...

Një nga këngët më të dëgjuara për momentin, vjen tani në një version remix e shoqëruar gjithashtu me një lyrics video.Music video by Maluma,...

Shakira dhe Maluma bashkohen sërish, sjellin këngën e re (Video)

Bëhuni gati të shijoni një verë super të nxehtë! "Clandestino" është bashkëpunimi i dytë mes artistëve të muzikës latine, Shakira dhe Maluma, pas suksesit të...

Maluma habitet me çmendurinë që ka bërë fansja për të (Foto)

Maluma është padyshim nga nga këngëtarët më të pëlqyer të momentit të muzkës latine në botë. Dhe sigurisht që fansat e këngëtarit janë të shumtë, sidomos...

Maluma kërkon mbrapsht dashurinë e tij në këngën e re (Video)

Çfarë i ka ndodhur këngëtarit seksi kolumbian? Maluma ka publikur ditën e sotme klipin e ri të këngës "El Prestamo" (që në shqip përkthehet "huadhënie"....

Maluma sjell reggaeton-in në sfilatën e Dolce & Gabanna (Video)

Kjo është diçka që nuk e kemi menduar kurrë të shikojmë në një shfaqje gjatë javës së modës në Milano: reggaeton! Java e modës për...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement