fbpx

Tag: Fifi

I thonë je si lopë, këngëtarja shqiptare i la pa fjalë...

Ajo është një ndër vajzat e kolme të showbiz-it shqiptar por nuk i ka fare problem kilogramët që ka, përkundrazi. Filloreta Raçi, e njohur si...

You&Me/ Fifi reagon për herë të parë pas ofendimeve

Në morinë e diss-eve që kanë përfshirë Taynan, Rinën dhe Fifin, si dhe lajmet e shumta nëpër portale lidhur me këto sherre, Ana Lika...

Pas këngës, Fifi shpërthen sërish ndaj Taynas

Filloreta Raçi (Fifi) dhe reperja më e re, Tayna duket se kanë nisur një luftë të hapur mes tyre. Fifi publikoi këngën e saj...

Merr fund armiqësia mes Fifit dhe Çiljetës?

Një hatërmbetje gjatë votimit tek "Kënga Magjike" prishi miqësinë mes dy këngëtareve. Fifi i ka kërkuar falje publike disa herë Çiljetës, por kjo e fundit...

You&Me/ Shqiptarët apo kosovarët? Fifi tregon se kush e bën më...

E ftuar sot në emisionin e përditshëm You & Me në NRG Radio me Julkën dhe Arjonin ishte këngëtarja simpatike, Filloreta Raçi e njohur ndryshe si Fifi. Gjatë...

Fifi duhet të dobësohet, nga pesha rrezikon probleme serioze me shëndetin

Fifin e njohin të gjithë tashmë për sportivitetin dhe humorin e saj. Një ndër gjërat që i është vënë gjithmonë në dukje këngëtares, është dhe...

Çfarë ndodhi?! Fifi shpërthen në lot gjatë emisionit

Fifi është një këngëtare shumë e talentuar dhe këtë e ka vërtetuar me vokalin e saj të jashtëzakonshëm. Gjithashtu ajo njihet edhe për nivelin e...

Fifi godet me enë kuzhine të pasmet e DJ Sardit (Video)

Sot e nisim ditën me humor... Të gjithë e dimë që tek Arjola në "Kush Vjen për Drekë", të ftuarit dalin shpesh "jashtë kornizave" duke...