“Bebja ime erdhi”, Fifi bëhet nënë për herë të parë!

Fifi dhe partneri i saj, Adis Patushi janë bërë prindër për herë të parë.

Advertisement

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, këngëtarja ka njoftuar ardhjen në jetë të djalit të saj. Në foton ku dallohet vetëm këmba e të porsalindurit, Fifi ka shkruar:

“Evladi – Theo Mal Patushi. 25.04.2023”, duke zbuluar kështu edhe emrin e bebushit.