Tag: ARDIT ROSHI

YOU&ME / “A do largoheshit për t’ja lënë postin brezit të...

Deputeti i partisë demokratike, Ervin Salianji ishte i ftuari i ditës në “You & Me” në NRG Radio me Julka Gramo dhe Ardit Roshin....

YOU&ME |Babai i Xhensilës e la 3 ditë në maternitet sepse...

Xhensila Pere është një nga personazhet më të çiltër të showbizit shqiptar. Kjo është edhe arsyeja kryesore se përse sa herë ftohet në emisione,...

Anjeza Maja zbulon pse është ‘single’: Ka shumë krizë meshkujsh vërdallë

Anjeza Maja prej pak kohësh ka nisur një rrugëtim të ri në karrierën e saj si pjesë e stafit të kryeministrisë. Për të folur...

Kledi Bahiti Ft. Samanta Karavella – Me Jeto

Herën e fundit i kemi parë si bashkëpunëtorë triumfues në edicionin e 10-të të TOP FEST. Ajo, interpretuese e shkëlqyer e një krijimi po...
Advertisement

Recent Posts

Advertisement