U bë kohë tashmë që ajo është vendosur në qendër të vëmendjes të medieve rozë për shkak të postimeve të nxehta që bën në Instagram.

Modelja, Oriola Marashi është vërtetë një nga vajzat më të bukura dhe më seksi shqiptare. Por a do ta njihnit dot në foton kur ka qenë e vogël?

Advertisement

Në foton e mëposhtme të siguruar nga “Xing.al”, Oriola Marashi shihet përkrah motrës së saj Xhulia, në moshë fare të vogël.