Këngëtarja Soni Malaj është përfolur shumë për jetën e saj private.

Siç e dimë, Soni ka qënë e martuar me balerinin Mirko Lucarelli, me të cilin ka një vajzë.

Advertisement

Soni ishte mbrëmë e ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, ku u vendos përballë disa pyetjeve të sikletshme.

Njëra prej tyre ishte pikëriosht raporti që ka tani me ish-bashkëshortin, Mirko-n.

“Kam kontakte shumë të mira, normalisht është babai i vajzës time dhe komunikojmë shumë shpesh”, ishin fjalët e këngëtares.

#ndajeosepije me @soni_malaj & @ervin.bushati #shikokushluan

A post shared by Shiko kush LUAN (@shikokushluan) on